Expert protectia mediului

FIATEST

Job expirat

RESPONSABILITATI

FiaTest SRL angajaza expert protectia mediului, pentru activitati de audit si consultanta industriala.

CERINTE

- minim 3 ani experienta in domeniul protectiei mediului,
- cunostinte temeinice referitoare la legislatie de mediu (autorizare, realizare bilant de mediu, raportare, IPPC, evaluarea impactului de mediu),
- cunoasterea limbii engleze (scris, citit, vorbit)

Data limita de depunere a documentelor este 25 noiembrie 2005. Data la care se estimeaza ca va incepe activitatea: 3 ianuarie 2006

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial atractiv, lucrul intr-o echipa internationala

Fiatest este singura firma de instruire si consultanta cu un sistem de management al calitatii certificat conform ISO 9001 /2000.Fiatest ofera consultanta si instruire pentru implementarea sistemelor de management, pregatire pentru participarea la Premiul Roman pentru Calitate, consultanta si instruire pentru TQM, consultanta si instruire in vederea acreditarii.
FiaTest are un departament de protectia mediului care desfasoara activitati de consultanta si instruire pentru implementarea SMM, audit pentru clienti corporativi, due dilligence, audit de conformitate cu legislatia de mediu.