EXPERT FONDURI STRUCTURALE

GREEN FOREST

Job expirat

RESPONSABILITATI

- consilierea clientilor in vederea identificarii solutiilor de finantare optime;
- intocmirea documentatiei pentru proiecte;
- elaborarea cererilor de finantare;
- urmarirea derularii proiectului.

CERINTE

- experienta relevanta in derularea de proiecte finantate din fonduri nerambursabile ;
- experienta in elaborarea documentatiei pentru proiecte de infrastructura finantate din fonduri SAPARD, reprezinta un avantaj;
- capacitate de sinteza;
- abilitati de analiza financiara;
- abilitati de comunicare si negociere;
- spirit de echipa;
- cunostinte PC.

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru motivant.

Compania noastra contribuie la sustinerea dezvoltarii durabile a comunitatilor locale si regionale din Romania, prin punerea la dispozitia administratiilor publice locale de solutii viabile de dezvoltare, rezultate din servicii integrate de consultanta financiara, mangement de proiect, elaborare a cererilor de finantare din fonduri structurale si asistenta tehnica pe parcursul implementarii proiectelor.