Expert Financiar-Consultant ERP : Net Brinel SA

SC NET BRINEL SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Consultantul in implementarea unei solutii informatice de tip ERP va fi direct implicat in:
-identificarea fluxurilor financiare si politicilor financiare practicate in compania client;
- Consultanta in implementarea solutiei software: definirea pasilor de utilizare a aplicatiei, colaborarea cu echipa de programare pt adaptarea solutiei software la fluxul cerut de client; testarea solutiei din punct de vedere logic si tehnic; trainingul pt utilizatorii ;
- Suport post-implementare;
- Posturile sunt disponibile in punctele de lucru: Timisoara, Bucuresti si Oradea

CERINTE

Candidatul ideal:
- Are o excelenta orientare spre client!
- Are studii superioare economice, tehnice, dar nu numai;
- Are experienta practica si cunostinte teoretice in financiar contabilitate, contabilitate de gestiune si manageriala;
- Are experienta de lucru de minim 2 ani cu solutii de gestiune si management a intreprinderii de tipul Entreprise Resource Planning;
- Un avantaj il reprezinta experienta de minim 2 ani in implementarea solutiilor de tip ERP
- Excelente abilitati de comunicare empatica si asertiva cu clientii si colegii
- Gandire matura, capacitate de analiza si sinteza
- Flexibilitate si deschidere fata de un stil de lucru la standarde occidentale;
- Disponibilitate pentru delegatii in proportie de 50% din timpul de lucru

BENEFICII OFERITE

- O cariera la BRINEL
- Nu rata ocazia de a lucra intr-un domeniu foarte dinamic, tehnologia informatiei, si in cadrul uneia dintre cele mai importante companii IT din Romania. La noi vei fi inclus in programe de dezvoltare si perfectionare profesionala, vei beneficia de conditii speciale in achizitia produselor BRINEL, laptop si telefon mobil, cursuri si certificari Microsoft iar mediul profesionist de lucru alaturi de colegi cu experienta te va ajuta sa te simti bine si sa devii cat mai repede un membru al echipei BRINEL!

BRINEL S.A. este o companie activa incepand cu anul 1991 in industria tehnologiei informatiei din Romania, avand sediul central in Cluj-Napoca.
In prezent BRINEL este un Centru de competenta IT pentru solutii de inalta calitate - System Integrator, Dezvoltator de Software si Producator de calculatoare: ALPIS - brand national.
Certificatele obtinute de angajati, parteneriatele strategice incheiate cu companii IT de varf la nivel mondial precum HP, Microsoft, Allied Telesyn, CITRIX si relatiile foarte strânse cu IBM, Intel, LG, QDI, CISCO, Avaya Communications, Apacer, proiectele IT pe care le-am implementat, calitatea produselor si serviciilor pe care le-am oferit in ultimii 13 ani ne-au ajutat sa actionam eficient in fata tuturor provocarilor pe piata romaneasca de IT.