EXPERT CONTABIL

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma de IT nou infiintata angajeaza contabil.
Program: full-time, 09:00-18:00 (cu o ora pauza de masa), numai la sediul firmei din Bucuresti (nu acceptam colaborari remote).

CERINTE

- atestat valabil de expert contabil cu experienta minim 5 ani
- asumarea obligatiei de a depune toate declaratiile si formularele lunare/trimestriale/anuale la institutiile statului conform legislatiei in vigoare
- cunostinte avansate in vederea operarii progrmelor de contabilitate pe calculator
- cunostinte avansate de operarea a calculatorului (Windows, Office, Internet)
- familiarizat cu activitatea companiilor din domeniu IT si alte activitati auxiliare conform urmatoarelor coduri CAEN autorizate:

1. Domeniul principal in care Societatea isi va desfasura activitatea este reprezentat de domeniul prevazut la la COD CAEN 620 - Activitati de servicii in tehnologia informatiei

2. Obiectul principal de activitate care va fi desfasurat de Societate consta in activitatea prevazuta la Cod CAEN 6201 – Activitati de realizare a software-ului la comanda (software orientat client)

Obiectul de activitate al Societatii include urmatoarele activitati secundare:

- Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet (CAEN 4791)

- Activitati de editare a jocurilor pe calculator (CAEN 5821)

- Activitati de editare a altor produse software (CAEN 5829)

- Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web si activitati conexe (CAEN 6311)

- Activitati ale portalurilor web (CAEN 6312)

- Activitati de editare a cartilor (CAEN 5811)

- Activitati de servicii in tehnologia informatiei (CAEN 620);

- Activitati de realizare a software-ului la comanda (software orientat client) (CAEN 6201)

- Activitati de consultanta in tehnologia informatiei (CAEN 6202)

- Activitati de management (gestiune si exploatare) a mijloacelor de calcul (CAEN 6203)

- Activitati de servicii privind tehnologia informatiei (CAEN 6209)

- Activitati ale agentiilor de stiri (CAEN 6391)

- Alte activitati de servicii informationale n.c.a. (CAEN 6399)

- Activitati de consultanta in domeniul relatiilor publice si al comunicarii (CAEN 7021)

- Activitati de consultanta pentru afaceri si management (CAEN 7022)

- Activitati ale agentiilor de publicitate (CAEN 7311)

- Servicii de reprezentare media (CAEN 7312 ).

BENEFICII OFERITE

- cresteri slariale oferite pe criterii de performanta si pe masura dezvoltarii companiei si implicit a volumului de munca solicitat.
- posibilitatea de a tine contabilitatea si altor firme de la sediul nostru in paralel. Cu conditia sa e faca acest lucru in masura in care timpul alocat firmei noastre este suficient astel incat evidentele contabile si intreaga activitate financiar/contabila sa nu fie perturbata.

CV-urile trebuie trimise pana la data de 26 Ianuarie 2011 insotite de o fotografie la adresa : wacces@gmail.com