EXPERT CONTABIL

DON VITTO IMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Executarea contabilitatii integrale pentru diverse firme.

CERINTE

1. Experienta relevanta in domeniul financiar contabil, minim 5 ani;
2. Buna cunoastere a legislatiei financiar contabile si fiscale actuale;
3. Buna cunoastere a contabilitatii financiare si de gestiune, a organizarii patrimoniului intr-o entitate cu mare dispersie teritoriala a punctelor de lucru;
4. Buna capacitate de coordonare a departamentului financiar contabil, bune abilitati de planificare, organizare si comunicare;
5. Experienta in utilizarea unui sistem de gestiune financiar contabil informatizat;
6. Cunostinte solide pachet Office, Internet, Outlook.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv. Activitatea se va desfasura intr-un mediu dinamic, placut, variat.
Beneficii si compensatii speciale acordate salariatilor (bonusuri anuale)

Compania noastra este o societate comercialã ce oferã servicii contabile personalizate, adaptate activitãţii partenerilor, consultanţã şi servicii privind salarizarea, managementul resurselor umane, servicii de consultanţã în domeniul financiar contabil, dar şi fiscal.
Compania noastra se adreseazã atât firmelor mici şi mijlocii, cât si companiilor de mari dimensiuni. Misiunea noastrã este sã asiguram clienţilor nostrii servicii profesionale de calitate.