Expert Contabil

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- efectuarea de operatiuni bancare de incasari si plati
- verificarea eventualelor erori in balanta si corectarea acestora
- verificarea deconturilor de cheltuieli, a documentelor justificative atasate acestora, contarea si inregistrarea acestora
- mentinerea relatiilor cu banca
- mentinerea relatiilor cu autoritatile fiscale
- pregatirea documentelor si informatiilor necesare auditului intern si extern
- statistici

CERINTE

- absolvent studii superioare economice
- experienta minima de trei ani intr-o pozitie similara (preferabil experienta de munca in comert )
- limba engleza - foarte bine ( avantaj ); limba germana - bine;
- cunostinte PC : Microsoft Office ( cunostinte program contabilitate SAP - avantaj )

BENEFICII OFERITE

- salariul minim 2100 RON ( net ) pentru primele 3 luni, dupa care in functie de calitatea activitatii prestate se renegociaza salariul, care poate ajunge si la 2500 RON ( net )
- anual se renegociaza salariul in functie de inflatie
-training-uri, seminarii, cursuri saptamanale platite de catre companie
- prime de Pasti si Craciun
- se acorda bonusuri in functie de prestatie