EXPERT CONTABIL

VIROTI

Job expirat

RESPONSABILITATI

-intocmire evidenta si analiza contabila la zi
-evidenta conturilor contabile , disponibilitati banesti
-efectuare operatii bancare
-verificare solduri clienti tranzactii
-intocmire/controlling al bugetului de venituri si cheltuieli
-intocmirea statelor de plata
-intocmirea declaratiilor fiscale si asigurarea acestoracatre autoritatile fiscale in termene legale
-intocmirea rapoartelor operationale periodice ( zilnice, saptamanale, trimestriale, anuale)
-cunostinte de inregistrare a documentelor de import-export
-cunostinte in domeniul contractelor de leasing
-intocmirea jurnalelor de vanzari si cumparari
-pregatirea de analize cerute de managementul companiei

CERINTE

-studii superioare profil economic ,financiar contabil
-experienta pe un post similarde 5 ani
-cunostinte MS Office
-experienta in utilizarea unui soft de contrabilitate reprezinta un avantaj
-persoana organizata, responsabila
-foarte buna cunoastere a principiilor contabile

DESCRIEREA FIRMEI

Compania este certificata
ISO 9001:2001 din anul 2004
pentru productie si comercializare
de echipamente de lucru si protectie
Anii de experienta si de colaborare in mod direct cu clientii ne-au asigurat cele mai bune rezultate pe care le sustinem prin calitate, promptitudine si consultanta gratuita.