Expert colaborator – operator de teren :Bucuresti,Ilfov,Giurgiu,Prahova

psyho global consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Proiect cu finantare europeana care se desfasoara pe o perioada determinata (10 ianuarie – 31 martie 2011)
• Contract de colaborare pe perioada derularii proiectului si posibilitatea prelungirii pe viitor pentru alte proiecte
• Activitate de teren, consta in deplasarea la domiciulul respondentilor si completarea datelor in chestionar. Chestionarul nu contine intrebari din domeniul politic
• Plata se face per chestionar completat, minim 20 RON net/chestionar
• Culegerea datelor se va face de raza judetelor Prahova, Giurgiu, Ilfov si Bucuresti.

CERINTE

• minim finalizarea studiilor medii
• experienta ca operator de teren ( ATENTIE EXCLUS CALL-CENTER ) constituie un avantaj
• are disponibilitate de a lucra in perioada ianuarie – martie
• comunica cu usurinta si cu claritate
• este o persoana dinamica
• este insistent si convingator
• locuieste sau poate locui pe perioada studiului intr-unul dintre centrele teritorile Prahova, Giurgiu, Ilfov si Bucuresti.

BENEFICII OFERITE

Plata se face per chestionar completat, minim 20 RON net/chestionar

Trimiteti cv-urile si centrul teritorial pentru care aplicati pe adresa de mail: operatori.posdru@gmail.com

DESCRIEREA FIRMEI

Sondaje de opinie