EXPEDITOR TRANSPORT

AGNIS TRADING

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Expeditii interne si internationale, importuri si exporturi, grupaje
-Dezvoltarea portofoliului de clienti
-Pastrarea relatiei cu clientii existenti din Romania si strainatate
-Relatii de colaborare cu transportatorii importanti de pe piata
-Negocierea si urmarirea comenzilor de transport cat si programarea livrarilor catre clienti
-Raportari lunare/periodice

CERINTE

- Experienta relevanta in domeniul transporturilor interne si internationale;
- Cunoasterea pietei din domeniu;
- Contacte bune cu operatorii din domeniu;
- Responsabilitate, dinamism si rezistenta la stres;
- Cunostinte foarte bune de operare PC (Microsoft Office);
- Lucru in echipa, bun negociator, putere de convingere;
- Abilitati foarte bune de comunicare in relatiile cu clientii.

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv;
- Bonuri de masa;
- Bonusuri de performanta;
- Telefon mobil.

Fondata in 2002, casa de expeditii AGNIS TRADING este rezultatul direct al experientei si profesionalismului acumulate de personalul de conducere in decursul ultimilor ani.
AGNIS TRADING se defineste ca firma cu profil dinamic axata pe calitate, flexibilitate si promptitudine, care satisface cele mai mari exigente ale partenerilor si clientilor, in intampinarea carora vine experienta cumulata a intregii echipe de profesionisti.