EXPEDITOR INTERNATIONAL - Grecia

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie multinationala, unul dintre principalii operatori de logistica din lume, de servicii intermediere transport intern si international de marfa, cu o vechime de peste 10 ani in Romania cauta Expeditor International dedicat pe lina Grecia.

Daca doriti sa faceti parte din echipa noastra contactati departamentul de Resurse Umane: tel. 0766.659.249; fax: 021.408.76.21.

- organizarea transporturilor in regim de grupaje pe linia cu Grecia ;
- intocmirea ofertelor de transport;
- identifica solutiile de transport;
- activitate de consiliere a clientilor;
- mentinerea relatiei cu clientii si carausii.

CERINTE

- experienta min. 2 ani pe o pozitie similara;
- limba engleza nivel mediu;
- cunostinte avansate de utilizare a calculatorului;
- studii medii;
- persoana deschisa, comunicativa, organizata si responsabila.

BENEFICII OFERITE

- perspectiva unei cariere in cadrul unei companii multinationale;
- lucrul intr-o echipa tanara si profesionista;
- pachet salarial atractiv.