EXPEDITOR INTERNATIONAL

AUTO IN SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sc Auto In srl are disponibile posturi de expeditor international, pt birourile din Arad si Bucuresti (Unirii, bld Dimitrie Cantemir)

- persoana cu experienta in domeniul expeditiilor rutiere de marfuri,
- buna cunoscatoare a limbilor franceza/ engleza/ italiana/germana, scris si nivel conversational.
- portofoliu propriu de clienti
- mentine relatia cu clientii proprii si identifica solutiile optime de transport solicitate de acestia

Beneficii:
-Salariu net motivant si bonusuri in functie de performante (4500 lei net, pt 4000 E/ target/ luna + 10% comision din realizarile ce depasesc 4000 E).
- Telefon de serviciu
- Echipa de lucru tanara si dinamica.

CERINTE

- limba straina nivel avansat, scris si conversational
- obligatoriu portofoliu propriu de clienti
- mentine relatia cu clientii proprii si identifica solutiile optime de transport, la solicitarile acestora
- urmareste buna desfasurare a transportului si isi informeaza clientul
- urmareste incasarea facturilor restante de la proprii clienti

BENEFICII OFERITE

- salariu 4500 lei net, pt 4000 E/ target/ luna + 10% comision din realizarile ce depasesc 4000 E.
- telefon de serviciu
- echipa de lucru tanara, atmosfera placuta
- alte bonusuri in functie de performante

DESCRIEREA FIRMEI

casa expeditie