EXPEDITOR INTERNATIONAL

M&M MILITZER & MUNCH ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-expeditor international - departamentul transporturi internationale rutier/feroviar

CERINTE

-experienta in domeniul transporturilor internationale - rutier/feroviar
-abilitate in operare PC,optime cunostinte si dexteritate in folosirea aplicatiilor MS office.
-cunostinte tehnici de negociere si comunicare ,abilitati in vanzari si comunicare.
-cunoastere obligatorie a limbii engleza; constituie avantaj cunoastrea mai multor limbi straine (germana, franceza)

BENEFICII OFERITE

- in functie de realizari

M& M este una dintre cele mai experimentate companii de transport, expeditii si logistica, pe o scala mondiala. Oferim o gama diversificata de servicii: transporturi rutiere, feroviare, aeriane, maritime, expeditii, distributie, comisionariat vamal si multe altele. Grupul M&M detine 115 birouri in 28 de tari, avand o experienta de 126 de ani in domeniul transporturilor, expeditiilor de marfa si logisticii.