Expediter in limba italiana, Planner, Ing. mecanici

Basis East Europe Services SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam URGENT:
TINERI CARE VORBESC FLUENT ITALIANA PTR: Expediter in limba italiana si engleza, ITO, relatii cu furnizorii si clientii, gestiunea documentelor organizarii logistice, a ordinelor si a serviciului de expediter. Activitatea de expediter consta in monitorizarea diverselor faze ale ordinelor de achizitii ale CLIENTILOR nostri, din momentul emiterii lor pana in momentul sosirii materialului in magazie.
Angajam pentru munca in strainatate:

1. Ingineri mecanici cu experienta in turbine Mark II,V si VI. Necesara limba engleza/italiana.

2. Planner bun cunoscator a unui program ca: Primavera P3, Artemis, Primavera Enterprise, Project Manager ¿03, PV2,... Pentru lucru in strainatate, necesara limba engleza/italiana.

Trimiteti Cv-urile in limba romana si italiana la: alexandru.atanasiu@basisgroup.it.
Tel:021/3118913; 031/4054477 (78)

CERINTE

Bun cunoscator al limbii italiene, engleza mediu si operare PC.

BENEFICII OFERITE

250Euro NET

Renumita firma de servicii in domeniul petrolier, ITO, expediter