EXPANSION MANAGER

Activaction

Job expirat

RESPONSABILITATI

Implementarea planului de dezvoltare agreat
Cautarea terenurilor/ locatiilor conform planului de expansiune aprobat
Negocierea termenilor contractuali- cu respectarea bugetelor
Contractarea furnizorilor si supervizarea lucrarilor in scopul respectarii paramentrilor optimi
Urmarirea atenta a utilizarii bugetelor alocate proiectelor respective
Se va ocupa ocazional si de obtinerea avizelor.

CERINTE

Experienta in domeniul imobiliar
Studii superioare in domeniul tehnic
Team-player
Orientare problem-solving
Capacitate de a respecta termene limita
Disponibilitate pentru deplasari in tara
LIMBA FRANCEZA- NIVEL AVANSAT.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv
Mediu de lucru profesionist.
Trimite unui prieten Trimite
Salveaza job

SC. Activaction SRL este o firma de recrutare si formare profesionala. Servicii oferite in recrutarea de personal entry-middle level si top manangement si traininguri de specialitate in domeniul comercial, management si dezvoltare personala.