executive consultant

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

A fi selectat pt acest job inseamna a face parte dintr-o organizatie care te incurajeaza sa te dezvolti si sa iti pui in valoare intregul tau potential in parteneriat, nu salariat, inseamna sa lucrezi alaturi de profesionisti intr-o companie dinamica, de renume, intermediind vanzarea pachetelor de servicii financiare catre companii si persoane fizice, cu posibilitatea formarii unui portofoliu solid ce genereaza venituri pe termen lung.

CERINTE

- Esti motivat pentru castiguri peste medie si pe termen lung?
- Ai studii superioare si peste 30 ani?
- Ai abilitati de comunicare si relationare deosebite?
- Dai dovada de spirit intreprinzator?
- Ai experienta in vanzari sau intr-o pozitie de management?
- Ai abilitati de negociere?
- Ai capacitatea de a identifica si valorifica oportunitatile?
- Esti orientat catre rezultate si atingerea target-ului?

BENEFICII OFERITE

Daca vei fi persoana potrivita, noi oferim:
- retribuire motivanta prin parte fixa + comisioane + bonusuri in functie de vanzare
- instruire initiala si ulterioara gratuite
- formare profesionala continua la standarde internationale oferita de companie
- incentive
- planuri de cariera cu posibilitate de promovare care asigura dezvoltarea profesionala in servicii financiare