Executive Assistant Ref Code: EXA

IPSOS INTERACTIVE SERVICES

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Actualizeaza rapoartele lunare, intocmeste diferite prezentari pentru Departamentul Access Panels si actualizeaza organigrama lunar;

• Organizeaza sedinte, stabileste agenda intalnirilor impreuna cu Directorul departamentului, elaboreaza minute si urmareste respectarea planificarilor;

• Ofera suport angajatilor departamentului in activitatile zilnice ( oferind raportari variate), mentine comunicatia interdepartamentala, delega sarcini administrative;
• Prioritizeaza corespondenta (telefonica, electronica si scrisa) a directorului de department:
• Gestioneaza necesarul si comanda consumabilele la nivelul intregului departament;

• Administreaza documentele de transport aferente calatoriilor in interes de afaceri;

• Mentine relatia cu departamentele suport din IIS in cazul unor situatii specifice si aplica procedurile administrativ- financiare aferente departamentului sau.

CERINTE

Candidatul ideal:
• Minim 1 an experienta pe un post similar;
• Foarte bune abilitati de comunicare, organizare si planificare;
• Cunostinte foarte bune de operare PC (Excel, Word, Power Point, Outlook – Calendar and Tasks);
• Bune abilitati de rezolvarea a problemelor;
• Limba engleza- nivel avansat (scris, citit, vorbit).

BENEFICII OFERITE

Asteptam CV-ul tau si o scrisoare de intentie la adresa jobs@ipsos-interactive.com. Nu uita sa specifici in subiectul mesajului Ref code: EXA.

Doar candidatii eligibili vor fi contactati!

Aplicatia dvs. pentru acest post va ramane strict confidentiala. IIS se obliga sa respecte si sa protejeze informatiile primite, prin nedifuzarea acestora catre terti si utilizarea lor strict in scopul declarat de recrutare si selectie.

Ipsos Interactive Services (IIS) este cea mai mare companie de cercetare de piata online cu activitate din Romania. IIS face parte din Grupul Ipsos, numarul 3 mondial in domeniul cercetarii de piata prin chestionare si a fost infiintata in Romania in anul 2000.

IIS are in prezent o echipa de peste 600 de angajati in 6 tari, ce desfasora proiecte de cercetare online la nivel mondial. Portofoliul Ipsos Interactive Services cuprinde corporatii prestigioase din intreaga lume din domeniul bunurilor de larg consum, din IT, sanatate, media sau advertising care apeleaza la studii de piata online pentru a-si cunoaste mai bine clientii/consumatorii sau angajatii.

Ipsos Interactive Services este afiliata la organizatiile profesionale de cercetare de piata AIMRI, ESOMAR si EFAMRO si detine certificarea de calitate ISO 9001.

Aflati mai multe informatii despre noi vizitand www.ipsos-interactive.com!