Executive Assistant Manager

CONTEXT resurse umane

Job expirat

RESPONSABILITATI

Gestionarea programului superiorului sau;
Solicitarea, verificarea si analiza informatiilor si a datelor solicitate de superiorul sau in vederea utilizarii lor in comunicari, scrisori, rapoarte, discursuri, prezentari si conferinte de presa;
Pregatirea documentelor si materialelor pentru prezentari;
Intocmirea de rapoarte conform solicitarilor si indicatiilor primite de la superiorul sau;
Crearea si mentinerea unei bune imagini a companiei;
Organizarea si gestionarea activitatilor secretariatului companiei.

CERINTE

Experienta de 3 – 5 ani pe un post similar;
Studii universitare in domeniul economic;
Cunostinte de operare in Microsoft Excel cu tabele pivot la nivel avansat;
Bune cunostinte de operare in Microsoft Powerpoint;
Cunostinte de limba engleza la nivel avansat;
Cunostinte de limba italiana (constituie un avantaj);
Bune abilitati de comunicare scrisa ( constituie avantaj publicarea de diverse articole);
Atentie Distributiva.

BENEFICII OFERITE

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de servicii in management si gestiune resurse umane