EXECUTIVE ASSISTANT FOR THE CEO

TOP ASSISTANTS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Rezolvarea rapida a task-urilor;
- Prelucrari de date si realizare de rapoarte;
- Procesari de fisiere (documente de tip Office, prezentari multimedia);
- Organizarea agendei Directorului;
- Organizarea si evidenta clara a fluxului de documente;
- Mentinerea relatiei cu terti;
- Organizarea deplasarilor, rezervari de bilete de avion.

CERINTE

- Experienta minim 3 ani intr-o de Asistent Director General / Asistent
Presedinte (de preferat intr-o companie cu peste 500 de angajati);
- Studii superioare;
- Cunostinte avansate de operare PC (Microsoft Office - Word, Excel,
Outlook, Power Point);
- Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat (obligatoriu, inclusion
engleza folosita in mediul business);
- Bune abilitati de comunicare, proactiva, diplomata;
- Capacitatea de organizare si planificare;
- Capacitatea de concentrare pe prioritati;
- Spirit de initiativa, prezenta de spirit;
- Disponibilitate program prelungit.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant si competitiv;
- Telefon de serviciu;
- Posibilitatea de promovare dupa minim 3 ani pe aceasta pozitie;
- Mediu de lucru competitiv si dinamic;
- Posibilitatea dezvoltarii profesionale.

DESCRIEREA FIRMEI

TOP ASSISTANTS - PERFORMANCE IN ASSISTANCE!

Suntem tineri pentru ca lucram cu oameni tineri.

Suntem recomandati de marea majoritate a candidatilor pentru ca ne pasa, iar noi recomandam la randul nostru.

Suntem singura agentie de recrutare din Romania focusata pe personalul tanar, dar nu numai.

Esti inca student, dar vrei sa lucrezi, ai absolvit o facultate si vrei un job bun, lucrezi deja dar cauti o noua provocare?

Trimite-ne un CV si te vom surprinde cu oferte de la cele mai importante companii de pe piata.

www.top-assistants.ro

office@top-assistants.ro

contact@top-assistants.ro