EXECUTIVE ASSISTANT

PHYLOSOPHY DESIGN SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Colaboreaza cu Directorul General si raporteaza direct acestuia
- Preluarea unor sarcini ale Directorului General
- Atributii administrative si de coordonare
- Selectare, recrutare si angajare de personal
- gestionarea si redactarea corespondentei externe;
- inregistrarea si arhivarea documentelor;
- activitati de protocol si organizare;
- participarea la sedintele interne si la luarea deciziilor.
- Ia decizii si rezolva problemele administrative

CERINTE

- experienta minim 3 ani, intr-o firma de renume sau reprezentanta internationala;
- studii juridice
- limba engleza;
- MS Office (Word, Excel), Internet, e-mail;
- tinuta office si abilitati de comunicare;
- studii superioare;
Usor avantaj
- limba italiana

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv, corespunzator performantelor;
- program si mediu de lucru placut, intr-un spatiu elegant si in cadrul unei echipe tinere;
- posibilitati de promovare si afirmare.

Phylosphy Design, unic reprezentant al Armani Casa in Romania, precum si altor importanti producatori de mobilier si accesorii de lux din lume, este un brand creat pentru produse si servicii de lux. Showroomul situat in Calea Victoriei, cea mai selecta zona din Bucuresti, este conceput ca un ambient deosebit de cald, un mediu de lucru foarte elegant, profesionist.