Excelenta oportunitate de cariera: CONTABIL in cadrul unei companii multinationale! :

Lugera & Makler

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Pentru unul diontre clientii nostri, o companie multinationala in domeniul producatorilor si distribuitorilor de materiale de constructii, cautam: CONTABIL

¿ Organizarea si realizarea activitatii de contabilitate;
¿ Intocmirea declaratiilor de impozite si taxe, decontul TVA, balanta lunara, salariile etc;
¿ Realizarea de diverse rapoarte si situatii pentru management cand este necesar;
¿ Mentinerea legaturii dintre conducerea societatii si toate verigile;

CERINTE

¿ Studii superioare, in domeniul financiar/contabil;
¿ Experienta de minim 1-2 ani in domeniu;
¿ Cunostinte operare PC- MS Office;
¿ Foarte buna cunoastere a legislatiei locale;
¿ Persoana autonoma, organizata, dinamica, motivata si serioasa;
¿ Dorinta de a- si construi o cariera pe termen lung in aceasta companie;
¿ Orientat/a catre obtinerea de rezultate, cu initiativa si responsabil/a;
¿ Cunoasterea limbii italiene este de preferat;

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru placut
Pachet salarial motivant
Posibilitati de dezvoltare personala

Lugera & Maklér operates in Slovakia, Czech Republic and Romania. We made it our job to help companies to find the right employees. To help ambitious people to find the right employer. We match the right person with the right company at the right time. Very fast. So that the perfect job soon is yours.