Event Manager

Mindset Promotions

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Documentarea privind obiectivele evenimentului si contextul de desfasurare (din presa si de pe Internet)
- Intocmirea planului evenimentului
- Stabilirea bugetului necesar pentru realizarea acestuia
- Negocierea tarifelor cu furnizorii
- Activitari de marketing si relatii publice
- Supervizarea derularii evenimentului
- Evaluarea evenimentului

CERINTE

- experienta obligatorie in organizarea de evenimente
- abilitati de comunicare
- negociere, analiza si planificare
- studii superioare, preferabil turism, marketing sau relatii publice
- persoane proactive, rezistente la stres si creative
- cunoasterea pachetului Microsoft Office
- permis de conducere categoria B
- disponibilitate pentru deplasari

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv si bonusuri pentru performanta

Companie de marketing direct, realizam numeroase actiuni de rop-mail si sampling la nivel national