ERP SPECIALIST

ALUMIL ROM INDUSTRY S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

ERP Specialist

Mentenanta ERP
- Generare rapoarte;
- Administrare baze de date.
Dezvoltare si mentinere aplicatii pentru uz intern (auxiliar)

CERINTE

- Cunostinte ERP (ATLANTIS - avantaj);
- Baze de date – Oracle (design si implementare, administrare);
- Borland C++ Builder (avantaj)

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes;
Conditii de perfectionare profesionala;
Mediu de lucru stimulant.

ALUMIL este cel mai mare grup din Grecia din domeniul extrudarii aluminiului, cu o istorie de peste 25 de ani, fiind unul dintre furnizorii cei mai cunoscuti din Europa in sisteme din aluminiu pentru aplicatiile din domeniul constructiilor.
Cele 27 subsidiare acopera 45 de piete diferite din Europa, Africa, Orientul Mijlociu si Statele Unite. Alumil detine fabrici ultramoderne in spatiul balcanic, cu o capacitate de productie totala de 73.000 tone profile aluminiu.

ALUMIL Rom Industry (www.alumil.ro) este principala subsidiara a grupului, cu puncte proprii de distributie in 21 mari orase ale Romaniei.