ENVIRONMENTAL CONSULTANT - INTERNATIONAL PROJECT MANAGEMENT COMPANY

FOX CONSULTANTS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmirea documentatiei pentru aviz si acord de mediu
- Intocmirea documentatiei pentru avize eliberate de RA Apele Romane
- Documentare avize COV ( compusi organici volatili )
- Verificarea documentatiei de bilant de mediu si studii de impact
- Urmarirea noutatilor legislative in domeniu

CERINTE

- Experienta in domeniul protectiei mediului si a obtinerii de avize specifice
- Cunoasterea legislatiei specifice domeniului
- Studii superioare tehnice
- Capacitatea de a prioritiza activitatea
- Cunostinte operare PC

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial competitiv, specific unei companii internationale
Posibilitati de promovare

Clientul nostru este o companie internationala in domeniul Consultanta, Design, Engineering, Project Management, Procurement si Construction management. Avind in vedere extinderea operatiunilor sale in Romania suntem in cautarea unui profesionist pentru postul de Environmental Consultant.