EMBEDDED SOFTWARE DEVELOPER

Sunshine International

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru recrutam un EMBEDDED SOFTWARE DEVELOPER. Proiectul la care se lucreaza se refera la dezvoltarea de software pentru sisteme de securitate auto, sisteme audio si video auto.

Va rugam sa trimiteti CV-ul pe adresa de e-mail: nicoleta.banarie@top-assistants.ro.

Responsabilitati:
• Participarea la proiecte realizate in colaborare romano-americana
• Proiectare microcontroler, inclusiv interfata de comunicatie bus industrial
• Dezvoltare si implementare software aplicativ

CERINTE

• Absolvent/a studii superioare – facultatea de Electronica sau Automatica
• Cunoasterea limbajului C/C++ si asamblare microcontrolere (preferabil MICROCHIP)
• Minim 2 ani experienta în proiectarea cu microcontrolere hardware si software (preferabil MICROCHIP)
• Experienta de lucru cu tehnologia Bluetooth / WiFi
• Cunoasterea instrumentelor de depanare software (debuger)
• Cunoastere protocoale de comunicare interprocesoare (RS232, SPI, CAN)
• Cunoastere ORCAD (Schematics si layout)
• Limba engleza – nivel avansat vorbit/scris

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv, mediu de lucru dinamic.

DESCRIEREA FIRMEI

TOP ASSISTANTS - PERFORMANCE IN ASSISTANCE!

Suntem tineri pentru ca lucram cu oameni tineri.

Suntem recomandati de marea majoritate a candidatilor pentru ca ne pasa, iar noi recomandam la randul nostru.

Suntem singura agentie de recrutare din Romania focusata pe personalul tanar, dar nu numai.

Esti inca student, dar vrei sa lucrezi, ai absolvit o facultate si vrei un job bun, lucrezi deja dar cauti o noua provocare?

Trimite-ne un CV si te vom surprinde cu oferte de la cele mai importante companii de pe piata.

www.top-assistants.ro

office@top-assistants.ro

contact@top-assistants.ro