Electromecanic

Grafton Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Executa lucrarile de reparatie a autocamionului si operatiunie sub indrumarea maistrului si respectand standardele impuse de fabrica
- Ridica piesele de schimb necesare din magazie conform procedurilor existente
- Executa cu profesionalism lucrarile incredintate
- Service si reparatii la sistemul de rulare auto si sistemul de franare
- Service si reparatii instalatia de alimentare si componentele acesteia.

CERINTE

- Atestat profesional (calificare mecanic auto sau electromecanic auto)
- Cunostinte legate de sistemele de pe autocamioane (constituie un avantaj)
- Cunoasterea procedurilor tehnice de reparatie
- Persoana serioasa si responsabila, muncitoare, cu spirit de echipa si cu abilitati de comunicare si relationare
- Permis de conducere categoria B si C (constituie un avantaj)
- Cunoasterea limbii engleze nivel mediu (de dorit)
- Cunostinte elementare de PC.

BENEFICII OFERITE

Salariu foarte atractiv, bonuri de masa, bonusuri de performanta.

Founded in 1982, Grafton Recruitment has established itself as a world class provider of recruitment solutions. Grafton has experienced an impressive growth pattern in the last five years. The network has built to a total of 70 branch operations spanning 19 different countries including the United Kingdom, Republic of Ireland, Chile, Czech Republic, Slovakia, Hungary, Poland, Lithuania, Russia, Portugal, France, Austria, Belgium, Turkey, UAE and Romania.