ELECTRICIAN/TEHNICIAN SERVICE CENTRALE TERMICE

Institutul pentru Dezvoltarea Resurselor Umane

Job expirat

RESPONSABILITATI

Urmareste si optimizeaza procesul de mentenanta
Viziteaza clientii pentru efectuarea verificarilor periodice
Reparatii electrice ( sigurante tablouri, corpuri de iluminat etc.)
Service la centrale termice(interventii, verificari tehnice)

Operatiuni de instalatii electrice, termice si sanitare.

Interventii in cazuri de avarii

CERINTE

Disponibilitate la un program flexibil
Experienta in domeniul instalatiilor electice, instalatii sanitare si sau centrale termice.
Atestat (calificare) electrician si sau autorizatie gaze constituie avantaj

Orientat spre munca de calitate

Permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant
Mediu de lucru placut
Formare profesionala continua
Oportunitate de dezvoltarea a carierei

Institutul pentru Dezvoltarea Resurselor Umane este o institutie de prestigiu si recunoscuta ce isi desfasoara activitatea pe intreg teritoriul Romaniei in domeniul formarii profesionale a adultilor, resurselor umane si dezvoltarii regionale.