Electrician sisteme de alarma

Rodipet SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- instalare sisteme de securitate si supraveghere (camere video, interfoane, videointerfoane, sisteme antiincendiu, etc.) pentru toate punctele de vanzare din Bucuresti si restul tarii;
- documentarea privind instructiunile de lucru conform manualelor de instalare;
- intretinerea, repararea si verificarea sistemelor instalate pentru a asigura buna lor functionare.

CERINTE

- Studii medii sau superioare de specialitate finalizate;
- experienta in domeniu minim 6 luni (atestat maistru reprezinta un avantaj).
Cerinte obligatorii:
- cunostinte limba engleza (nivel mediu/avansat);
- permis categoria B.
Alte cerinte: disponibilitate deplasari in tara.

Abilitati/Aptitudini: persoana dinamica, intreprinzatoare, rezistenta la stres, capacitate de a lucra in echipa, responsabilitate.

BENEFICII OFERITE

Carte de munca

Suntem cea mai mare companie de distributie de presa si produse complementare din
România, singurul transportator si distribuitor care aprovizioneaza zilnic Bucurestiul
si toate judelele tarii. Scopul nostru este sa promovam si sa fim reprezentati de oameni
care gasesc solutii excelente si unice.