ELECTRICIAN/ MECANIC/ ELECTROMECANIC

TOYOTA MATERIAL HANDLING ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- diagnosticarea si repararea echipamentelor in modul cel mai eficient;
- dezvoltarea si mentinerea unei bune comunicari cu clientii sau potentialii clienti;

Pentru intretinerea si repararea echipamentelor in cadrul departamentului de Service sunt 7 posturi vacante.

CERINTE

Conditiile necesare in vederea angajarii sunt:
- cunostinte de mecanica, electrica, hidraulica;
- permis de conducere categoria B;
- studii medii;
- disponibilitate deplasari in tara;
- cunostinte de limba engleza si computer constituie un avantaj;
- capacitate si dorinta de invatare;
- abilitati de comunicare si organizare.

BENEFICII OFERITE

- Societatea asigura masina si telefon de serviciu;
- Organizeasa cursuri de perfectionare.

TOYOTA MATERIAL HANDLING ROMANIA SRL, este parte a grupului Toyota Material Handling, liderul mondial in domeniul echipamentelor de manipulare marfa, prezenta pe piata locala din anul 1996, specializata in domeniul manipularii si depozitarii marfurilor. Activitatea companiei include si vanzarea de echipamente noi si second-hand: transpalete manuale si electrice, stivuitoare, manipulatoare de containere etc.