ELECTRICIAN INTRETINERE

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

SARCINI SI ATRIBUTII
* se informeaza asupra caracteristicilor electrice a utilajelor si echipamentelor din firma;
* intretine, din punct de vedere electric, echipamentele din firma
* tine evidenta, impreuna cu sefii de utilaj, a interventiilor asupra utilajelor.
* asigura inlocuirea echipamentelor electrice (prize, becuri, contactoare etc).
* indeplineste orice alta dispozitie primita de la seful ierarhic superior in limita competentei si in conditiile respectarii reglementarilor legale in vigoare;
* raspunde de realizarea obiectivelor;
* raspunde de respectarea politicii de Mentenanta a firmei;
* raspunde de desfasurarea eficienta a lucrarilor de natura electrica;
* cunoaste si respecta prevederile regulamentului intern si procedurile de lucru privitoare la postul sau, precum si normele PSI.

CERINTE

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:
* Absolvent studii medii / superioare de specialitate;
* Experienta minim 2 ani mentenanta in domeniul electric, aparataj de joasa tensiune ;

Candidatul ideal trebuie sa fie capabil sa lucreze in echipa, sa aiba spirit organizatoric, initiativa si usurinta in comunicare, flexibilitate.

VA OFERIM POSIBILITATEA sa apreciati daca profilul dumneavoastra corespunde CERINTELOR POSTULUI si daca BENEFICIILE oferite sunt pe masura asteptarilor dumneavoastra.
IN CAZUL IN CARE CELE DOUA CONDITII SUNT INTRUNITE (CERINTELE SUNT RESPECTATE SI BENEFICIILE SUNT ACCEPTATE DE CANDIDAT), VA INVITAM SA NE TIMITETI UN CV CAT MAI DETALIAT PE ADRESA : selectie@mediamarket.ro, SPECIFICATI DEMUNIREA POSTULUI PENTRU CARE TRIMITETI CV-UL!
IN CAZUL IN CARE NU SUNT INTRUNITE CELE DOUA CONDITII URMARITI IN CONTINUARE ANUNTURILE NOASTRE.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
- Salariul NET lunar este cuprins intre 1600 si 1800 RON;
- Se asigura transport, masa si bonuri de masa, masa de pranz;
- Program de lucru: 3 schimburi.
- Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca;

DESCRIEREA COMPANIEI:
CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE RECICLAREA ACUMULATORILOR.
Locatia este pe Soseaua de centura, zona Pantelimon.

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie personal