ELECTRICIAN INTRETINERE

Romax Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati majore:
-Asigurarea mentenantei , din punct de vedere electric si automatizari, pentru utilajele si echipamentele din depozite si birouri;
-Diagnosticarea posibilelor defectiuni;
-Interventia operativa in caz de reparatii usoare;

CERINTE

-Studii Medii/Scoala profesionala cu Autorizare
-Experienta in intretinerea si repararea echipamentelor electrice, ventilatie, frig sau similare
-Cunostinte de automatizari aferente echipamentelor
-Cunostinte limba engleza la nivel conversational
-Persoana organizata cu o foarte buna orientare spatiala
-Persoana muncitoare, dinamica, responsabila
-Persoana dornica sa lucreze pe o perioada indelungata de timp intr-o companie multinationala
-Stare de sanatate foarte buna

BENEFICII OFERITE

Program de lucru cu norma intreaga
Contract individual de munca
Orele suplimentare se recompenseaza conform prevederilor legale
Salariul motivant, tichete de masa
Telefon mobil
Stabilitate a locului de munca si mediu de lucru profesionist

DESCRIEREA FIRMEI

Activitati de consultanta pentru afaceri si management