electrician , electrotehnist, electronist

PARTNER CORPORATION

Job expirat

RESPONSABILITATI

Testarea calitativa si functionala a produselor noi in vederea pregatirii pentru vanzare
Configurarea produselor noi in vederea pregatirii pentru vanzare
Prezentare,instalare,configurare,training la sediu si la clienti pentru produsele comercializate de companie
Pregatire colete pentru livrari prin curier
Diverse activitati administrative

CERINTE

Studii medii de specialitate in electrotehnica/electronica
Disponibitate pentru deplasari si lucru pe teren
Carnet de conducere categoria B -criteriu obligatoriu
Fara cazier
Domiciliu in Bucuresti
Bune abilitati de lucru in echipa
Bune abilitati de comunicare si inter-relationare;
Fara probleme de sanatate
Contract de munca pe perioada lunga

S.C. PARTNER CORPORATION este reprezentanta exclusiva pentru distributie si service aparatura electronica : case de marcat fiscale, balante electronice , cantare , platforme , masini de numarat bancnote scannere etc