Electrician de joasa tensiune - DNATA Catering (Aeroport)

dnata Catering SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Participa la lucrarile de reparatii si revizii, executa operatii in regim normal de functionare si operatii in caz de incidente sau avarii.

CERINTE

Cunoasterea procedurilor elaborate de conducerea departamentului.

BENEFICII OFERITE

Garantia corectitudinii contractuale;
Salariu fix + spor vechime totala in munca + spor de noapte + spor de weekend;
Facilitati acordate angajatilor in cadrul companiei (tichete de masa, masa calda, transport, alte facilitiati conform Contractului Colectiv de Munca);
Activitati sociale in cadrul companiei.

DNATA CATERING SRL este o societate care operează, pe platforma aeroportului internaţional Henri Coandă, facilităţi de catering pentru aeronave şi de alimentatie publica (restaurante, baruri, cafenele, self service) conforme cu toate specificaţiile standardelor de operare internaţionale.