Electrician carosari si recarosari auto

4Tree

Job expirat

RESPONSABILITATI

realizeaza si monteaza instalatii electrice auto;
monteaza echipamente suplimentare pe autovehicule cu ocazia transformarii, amenajarii si recarosarii, conform proiectului

CERINTE

calificare / specializare electrician auto;
autorizari in domeniu – reprezinta in avantaj;
experienta in recarosari si transformari auto;
indemanare si abilitati tehnice;
permis conducere – reprezinta in avantaj;
cunostinte PC – reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

2500 lei brut;
perioada de proba 90 de zile cu proba de lucru.

4Tree este o companie romaneasca creata din dorinta de a educa si ajuta cat mai multi oameni in drumul lor spre cariera potrivita.
Misiunea noastra este sa cream parteneriate de lunga durata intre oameni astfel incat acestia sa-si atinga obiectivele.

Sloganul nostru: "Descoperim diamante!"
Specializari:
– Recrutare si selectie personal: Vanzari,Securitate, Management, Alte functii suport;
- Headhunting ;
– Training (Management, Vanzari, Negociere, Comunicare, Recrutare, Securitate)
– Consiliere in cariera;