Electrician auto & Mecanic auto

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Electrician auto:
-preia mijlocul de transport sau utilajul pe care in vederea diagnosticarii si a efectuariireparatiei;
-verifica defectiunile electrice si diagnosticheaza defectiunea, intocmeste necesarul de piese si materiale pe care le preda coordonatorului unitatii service
-urmareste starea tehnica a mijloacelor de transport si a utilajelor pe parte de instalatieelectrica si informeaza coordonatorul unitatii service in cazul sesizarii unor disfunctionalitati sau defectiuni;

Mecanic auto:
-Diagnosticarea disfunctionalitati
-Efectuarea lucrărilor de întreţinere şi reparaţi e la mecanismele motorului;
-Etanşarea sistemelor: ungere, răcire, alimentare cu combustibil;
-Executarea lucrărilor de întreţinere şi reparaţie la punţi şi suspensii;
-Executarea lucrărilor de întreţinere şi reparaţie la sistemul de directie;
-Executarea lucrărilor de întreţinere şi reparaţie la sistemul de franare;
-Executarea lucrărilor de întreţinere şi reparaţie la sistemul detransmisie

CERINTE

Pentru clientul nostru - companie romano-germana , lider in transporturile agabaritice , recrutam ELECTICIAN AUTO si MECANIC AUTO.

Cerinte:
- experienta pe o pozitie similara de min. 3 ani
- experienta in cadrulunui service auto de marca , acreditat RAR
- sa fi lucrat cu marci germane - avantaj
- studii medii

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant
- companie de marca in domeniu

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.