Electrician Auto

MACO MOTORS

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Asigura testare si diagnoza auto utilizand programele din dotare, testerul KTS 540 BOSCH si alte instrumente necesare diagnosticarii.
-Executa operatii de intretinere si reparare a autovehiculelor.
-Diagnosticare, reparare, incarcare instalatie aer conditionat.
-Stabileste cauza posibila a defectului, gaseste solutia de rezolvare si executa reparatiile necesare, identificand corect necesarul de piese de schimb.
-Consiliaza clientul privind modul de desfasurare a reparatiei si lucrarile ce sunt recomandate pentru remediere.
-Asigurare suport tehnic mecanicilor.
-Executa si alte sarcini solicitate de seful direct sau conducerea companiei.
-Aplica procedurile de lucru stabilite si respecta regulamentul de ordine interioara.

CERINTE

-Experienta minim 5 ani intr-un service multimarca.
-Cunostinte temeinice in domeniul auto (electrica,electronica si mecanica) atestate de documente.
-Operare foarte buna a programelor auto de diagnoza si testare, PC.
-Cinstit,disciplinat si serios.
-Riguros si foarte atent la executarea sarcinilor primite.
-Spirit de echipa, loial companiei, flexibil si sintetic in gandire.
-Capacitate de a lucra in conditii de stres.

BENEFICII OFERITE

-Service multimarca BOSCH CAR SERVICE.
-Conditii de lucru excelente, locatie noua si dotare corespunzatoare.

DESCRIEREA FIRMEI

Service Auto Multimarca - BOSCH CAR SERVICE