Electrician auto

EBC INTERIM

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

EBC Interim recruteaza pentru o Companie internationala din domeniul auto, membra a unui grup lider pe piata din Europa, un Electrician Auto pentru Departamentul de Service din zona Baneasa.

RESPONSABILITATI:

 Executa diagnosticari de dificultate medie asupra sistemelor electrice ale autoturismului
 Executa reparatii electrice la autoturisme
 Executa verificari electrice
 Efectueaza reparatii mecanice de dificultate medie la autovehicule
 Executa lucrarile de intretinere/ revizii conform cu listele de lucrari
 Intretinerea cablajelor partii electrice a autovehiculelor ;
 Verificarea sigurantelor, repararea sau inlocuirea elementelor electrice ;
 Montarea, repararea sistemelor audio-video, alarme, GPS pe autovehicule ;
 Executa operatiuni de testare, verificare a calculatorului auto unde este cazul ;

CERINTE

 Cunostinte de electrica
 Studii medii in domeniul mecanic, auto
 Cunostinte de mecanica
 Cunostinte specifice postului (cunostinte de utilizare a documentatiei tehnice)
 Experienta de minim 2 ani pe un post similar de Electromecanic/Electrician auto
 Carnet de conducere categoria B

CALITATI:

 Rigurozitate
 Organizare
 Capacitate de munca in echipa
 Adaptabilitate
 Comunicare

BENEFICII OFERITE

 Pachet salarial foarte atractiv
 Transport

EBC INTERIM este o companie internationala în domeniul recrutării, selecţiei, plasarii şi gestiunii de personal.

EBC INTERIM este in Romania din 2009 si a fost infiintata cu scopul de a oferi pe piaţa românească dar si cea externa, servicii de cea mai bună calitate în domeniile recrutarii de personal si a muncii temporare.

Astfel, prin calitatea serviciilor si a expertizei echipei sale, EBC INTERIM garanteaza derularea unui parteneriat cu societatile client la standardele impuse de acestea.

EBC INTERIM isi propune sa fie si sa ramana ” PARTENERUL DUMNEAVOASTRA IN RESURSE UMANE”