Electrician

TRYLON TSF ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

experienta de cel putin 2 ani pe un post similar;
- studii de specialitate ( liceu sau scoala ptrofesionala cu profil electric );
- autorizare pe joasa / medie tensiune prezinta avantaj
- experienta in companie de constructii / telecomunicatii prezinta avantaj

CERINTE

a) echiparea tablourilor electrice;
b) instalarea si punerea in functiune a tablourilor electrice;
c) echiparea containerelor, instalatii electrice simple;
d) instalarea si punerea in functiune a echipamentelor de curent continuu, redresori ( antrice );
e) interpretarea schemelor electrice;
f) conceperea schemelor electrice simple;
g) cablare alerme ( curenti slabi );
h) verificarea si estimarea stocurilor de materiale electrice ( cunoasetrea denumirilor standardizate );
i) cunoasterea altor scheme de automatizari simple.

BENEFICII OFERITE

Nespecificat

Trylon TSF este un grup de companii din Europa, Orientul Mijlociu si Africa ( EMEA ) care isi deserveste clientii prin intermediul birourilor din Bucuresti ( Romania ), Jemeppe Sur Sambre ( Belgia ), Peterborough (Anglia ), Kabul ( Afganistan ), Cairo ( Egipt ) si Limassol ( Cipru ) in domeniul proiectarii, executiei si consultantei tehnice in domeniul telecomunicatiilor.