ELECTRICIAN

COMPLEX HOTELIER CONFORT&RIN OTOPENI

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intretinerea si verificarea sistemelor si echipamentelor electrice si electromecanice.
Reglarea si parametrizarea echipamentelor de productie.
Asigurarea continuitatii procesului de productie prin identificarea disfunctionalitailor.

CERINTE

Absolvent al unei Scoli Profesionale sau al unui Liceu cu profil Tehnic;
Experienta in domeniu reprezinta un avantaj ;
Cunostinte in domeniul actionarilor electrice.
Abilitati de comunicare ;
Focalizare pe rezultate si pe rezolvarea problemelor ;
Cunostinte de automatizari industriale reprezinta avantaj ;

BENEFICII OFERITE

- Carte de munca
- Masa

Complexul Hotelier Confort&Rin este locul unde ambianta, luxul, stilul si eleganta vor contribui la starea de bine proprie incheierii oricarei afaceri, dar si la relaxarea de care aveti nevoie. Prin excelenta un mediu creat cu atentie pentru tine, adaptat nevoilor si asteptarilor cele mai exigente. Complexul Hotelier Confort&Rin este mai mult decat un centru pentru afaceri si relaxare este un spatiu dedicat tie. Va asteptam!