ELECTRICIAN

S.C. TCPI ROMANIA TECNOPROJECTO INTERNACIONAL S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
Descrierea postului:
- asamblarea de tablouri, panouri si echipamente electrice de j.t. in conformitate cu documentatia tehnica;
- montarea aparatajului, cablarea, etichetarea si verificarea functionalitatii in conformitate cu schema electrica;
- participarea la controlul tehnic si de calitate al echipamentelor executate dupa finalizarea executiei acestora;
- montarea si punerea in functie a tablourilor, panourilor si echipamentelor electrice;
- verificarea, intretinerea si repararea echipamentelor electrice;
- executia instalatiilor electrice de distributie de j.t. pentru cladiri industriale.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL
Cerinte:
- calificare de electrician / diploma care sa ateste absolvirea de cursuri de perfectionare in domeniu;
- capacitate de citire/intelegere a desenelor mecanice si schemelor electrice;
- experienţă în domeniu de cel putin trei ani;
- capacitate de organizare si planificare, seriozitate si responsabilitate;
- abilitati tehnice si indemanare practica;
- disponibilitate pentru ore suplimentare si deplasari;
- carnet conducere categoria B constituie avantaj.

Compania S.C. TCPI ROMANIA TECNOPROJECTO INTERNACIONAL S.R.L. a fost creata in Romania in anul 2007.Face parte din grupul international TCPI INTERNACIONAL din Portugalia.