Educatoare interna cu experienta ca bona interna obligatoriu, 2500-3000 lei/luna

Jobs and HR Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma de recrutare bone fara comision angajeaza o educatoare/ invatatoare cu experienta ca educatoare, dar ca si bona interna. (+ recomandari)
- sa fie o persoana capabila, calma, calda, etica, serioasa, onesta, discreta, responsabila;
- sa gateasca ocazional;
- sa nu aiba obligatii pentru ca se ofera 1 liber/ 3 saptamani.

CERINTE

Ne dorim o bona care sa fi lucrat ca bona interna, sa aiba recomandari, cu varsta intre 40- 49 ani, cu experienta ca pedagog (educator, invatator sau profesor).

BENEFICII OFERITE

Oferta:
- 2500- 3000 lei+ CM, cazare, masa, bonusuri.
- Se vor lucra 11 luni din an.

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de recrutare fara comision din Bucuresti.
Asiguram servicii de:
- babysitting intern (cu cazare) si extern pentru copii de toate varstele;
- oldsitting, ingrijire persoane bolnave;
- leasing de menajere pentru birouri si apartamente/ vile.