EDUCATOARE CU EXPERIENTA

S.C. DAMI PRO ACTIV S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- planificarea si proiectarea activitatilor instructiv-educative
- organizarea si amenajarea mediului educational
- conducerea intregului proces didactic in limba romana/engleza
- asigurarea mijloacelor de invatamant, a materialului didactic si a auxiliarelor didactice
- cunoasterea si respectarea politicilor si principiilor educationale ale gradinitei in activitatea cu copiii.

CERINTE

- foarte buna cunoscatoare a limbii engleze
- absolventa de Liceu Pedagogic/ Colegiu Institutori
- experienta intr-o gradinita/scoala
- cu dorinta de perfectionare continua a cunostintelor despre educatia si psihologia copilului
- punctuala, ordonata.

Sunt obligatorii: nivel foarte bun de limba engleza, buna cunoastere a programelor MsOffice (Word, Power Point etc.)

BENEFICII OFERITE

- salariul se va negocia in cadrul interviului
- oportunitatea de a invata si de a se specializa in noi metode si tehnici de educare a copiilor