EDITOR / REDACTOR

SKILL TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATILE tale vor fi:
- stabilesti impreuna cu Project Managerul metodele si mediile de promovare;
- identifici furnizorii de servicii media;
- stabiliesti impreuna cu Project Managerul conceptul de comunicare;
- alcatuiesti mapele de presa;
- scrii prezentari;
- scrii/ concepi newsletter- ul, comunicatele de presa, alertele (pe baza agendelor de curs si a brief- urilor de evenimente);
- dezvolti baza de date cu contacte cheie in media.

CERINTE

Daca ai:
- talent si imaginatie, insa nu copii dupa Eminescu sau creativitate de tip SF;
- inteligenta, aproape debordanta;
- cunostinte foarte bune de gramatica si ortografie;
- incredere in sine, insa nu narcisism;
- capacitate foarte buna de comunicare si spirit de lucru in echipa, insa in limitele decentei;
- optimism, ambitie, proactivitate, initiativa, insa nu lipsa de realitate sau exces de cafea;
- abilitate de rezolvare a problemelor, dar nu prin metode extreme;
- abilitatea de analiza si sinteza a informatiilor;
- cunostinte de utilizare a computerului, cel putin bune;
- cunostinte de limba engleza

atunci esti CANDIDATUL IDEAL pentru noi.

Constituie avantaj:
- experienta profesionala;
- cunostiintele si pasiunea fata de domeniul resurselor umane;
- studiile superioare absolvite.

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant;
- conditii de lucru moderne, foarte bune, printre oameni profesionisti;
- dezvoltare atat profesionala, cat si interpersonala.

Skill Training este o companie specializata in domeniul resurselor umane. Echipa de specialisti livreaza cu succes, servicii de training, recrutare si selectie, consultanta HR. Deruleaza proiecte de ridicare a standardelor profesionale in domeniul resurselor umane si de promovare a importantei profesiei de om de resurse umane.