Editor/PR&Marketing officer

SC WEB CONNECT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca alegi sa te alaturi echipei noastre, atunci te vei ocupa de redactarea de articole tematice, editoriale, comunicate de presa, interviuri.
Vei asista managerul general in desfasurarea campaniilor de PR&Marketing.

CERINTE

Persoane responsabile, ambitioase, talentate.

Pasiune pentru moda si frumusete

Articolele trebuie sa fie compozitie proprie si in nici un caz copiate de pe alte siteuri, din reviste etc.

Cunostinte temeinice de limba romana si engleza cel putin de nivel mediu.

BENEFICII OFERITE

Articolele pe care le scrii apar sub semnatura ta (prenume si nume).

Lucrezi de acasa, fiind necesare doar un PC si o conexiune la internet.

Iti promitem ca vei avea ocazia sa participi la o multitudine de proiecte de marketing si PR. Vei invata cu siguranta o multitudine de lucruri noi.

Mediul de lucru este foarte placut, echipa tanara.

Job-ul este full-time, se ofera contract de munca.

Companie ce ofera consultanta in afaceri si servicii de recrutare personal.