Economisti/Contabili

CNS International

Job expirat

RESPONSABILITATI

-prelucrarea informatica a documentelor contabile ale clientilor
-comunicarea permanenta cu clientii din Franta

CERINTE

-studii economice medii/superioare (de preferinta contabilitate si informatica de gestiune)
-cunoasterea temeinica a limbii franceze (scris, citit, vorbit)
-utilizare PC
-candidatii trebuie sa fie comunicativi, ordonati, persuasivi, constiinciosi, ambitiosi, sa fie capabili de a lucra independent sau in echipa

BENEFICII OFERITE

-posibilitatea de a cunoaste sistemul financiar-contabil si de afaceri din Franta
-posibilitati de avansare in structura ierarhica a companiei
-bonuri de masa

CNS International desfasoara activitati de prelucrare a datelor contabile pentru clienti francezi, avand implementat un sistem de management al calitatii certificat, conform cu standardul ISO 9001:2000.
In urma dezvoltarii continue a activitatii, cautam in permanenta sa ne largim echipa.