ECONOMISTA GESTIUNE STOCURI / FACTURARE

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

CLIENTUL NOSTRU ESTE UN GRUP DE COMPANII CE ACTIVEAZA PE PIATA ROMANEASCA IN DOMENIUL PRODUCTIEI SI COMERCIALIZARII MOBILA / ELECTROCASNICE ETC..

Responsabilitati:

- tine evidenta intrarilor/iesirilor, stucurilor pentru fiecare client.

- opereaza documentele de miscare a marfurilor (avizare, facturare etc).

- tine evidenta platilor fiecarui client.

- calculeaza preturi de vanzare (en-detail si en-gross)

- inregistreaza zilnic toate operatiunile efectuate.

- pregateste ocazional documentele pentru dosarele de import.

- indeplineste alte sarcini conexe cerute de conducere.

CERINTE

- Persoana loiala, serioasa, cu bune abilitati de comunicare si capacitate de analiza, atenta la detalii,

- STUDII SUPERIOARE ECONOMICE,

- cunoscatoare Office bine, Mentor avantaj,

- experienta minima 3 ani gestiune/stocuri.

Candidatii care corespund criteriilor de selectie sunt invitati sa sune la tel. 327.66.55 pentru o programare la interviu.

SELECTIA ARE LOC DOAR IN URMA PROGRAMARII SI INTERVIULUI DIRECT!

SELECTIA VA AVEA LOC PANA PE DATA DE 22.O2.2006 iar pentru aceasta este nevoie de o PROGRAMARE prelabila la telefon.

BENEFICII OFERITE

- Salariul net lunar este de 9.500.000 - 10.500.000 lei.

- Perioada de proba - 3 luni.

- Program de lucru L-V 9-17.

- Forma de angajare - contract individual de munca.

Human Resources Agency - Consultanta in domeniul Managementului Resurselor Umane, head hunting, proiectarea si dezvoltarea carierei, testare si evaluare psihologica. 7 ani de experienta pe piata romaneasca, cota de piata considerabila, echipa multidisciplinara, accent pus pe performanta si calitate.

POSTURILE DISPONIBILE VA SUNT PREZENTATE DACA ACCESATI www.mediamarket.ro