ECONOMIST - Zona Industriala a Bucurestiului

Finance & Consulting Group SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Primeste si arhiveaza documente primare (facturi, chitante, op uri, deconturi)
- Contabilitate primara;
- Tranzactii bancare (plati, avansuri, depozite, bilete de schimb);
- Pastreaza actualizat documentele contabile specifice (registrul de casa etc);
- Verifica toate documentele intrate in contabilitate inainte de a face inregistrarile specifice. Sortare, arhivare documente, calculatii;
- Ajuta, sustine, raporteaza activitatea Directorului financiar.

CERINTE

- Absolvent de studii superioare profil economic;
- Minim 2 ani experienta pe un post similar;
- Foarte bune abilitati organizatorice, atentie la detalii;
- Bune cunostinte de calculator (Word, Excel), Internet Explorer.

BENEFICII OFERITE

- se va discuta cu fiecare candidat in parte

Finance Consulting este o companie multinationala de consultanta pentru afaceri si management.
Consultantii nostri ofera suport in recrutarea, evaluarea, motivarea personalului pentru toate nivelurile de cariera: Entry level, Middle management, Top management.
F&C recruteaza pentru clientul sau lider mondial pe segmentul pietei de confectii caruia se adreseaza.