Economist in Departamentul IFRS , loc de munca: Bucuresti

TMK-ARTROM

Job expirat

RESPONSABILITATI

INTOCMIREA SITUAŢIILOR FINANCIARE IFRS in limba Engleza .
Interviul va avea loc in data de 20.09.2016, ora 11 ; Dosarul de inscriere se va depune pana la data de 19.09.2016 la Serviciul Resurse Umane TMK-ARTROM , Slatina, str. Draganesti nr. 30 sau Secretariat Bucuresti- Reprezentanta TMK-ARTROM , str. Daniel Danielopolu , nr. 2, sector 1 , Bucuresti si va cuprinde :
- curriculum vitae ;
- copii ale diplomelor / certificari studii si foaie matricola .

Relatii suplimentare la telefon :
- 0249 / 434640 , int. 193
- +4021 233 5051 ; fax : +4021 233 5050

CERINTE

-Absolvent licentiat de studii universitare economice;
-Cunostinte solide de contabilitate aplicata, conform RAS si IFRS;
-Certificare IFRS - reprezinta un avantaj;
-Vechime in domeniul financiar-contabilitate minim 2-3 ani;
-Abilitati digitale, MS Excel;
-Cunoasterea limbii engleze scris si vorbit fluent;
-Bune capacitati de analiza, incadrarea in termenele stabilite pentru realizarea oricarei lucrari;
-Responsabilitate si integritate;
-Rezistenta la stres;
-Abilitati excelente de relationare si lucru in echipa;
-Domiciliul in Bucuresti.

BENEFICII OFERITE

Confidential

DESCRIEREA FIRMEI

INDUSTRIA METALURGICA