Economist in Departamentul Financiar-Contabil : FLAMINGO

FLAMINGO INTERNATIONAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Aceasta pozitie presupune cu precadere
- verificarea, validarea si analiza datelor contabile;
- contabilizarea mijloacelor fixe si a salariilor
- intocmirea rapoartelor solicitate de Contabilul Sef, inclusiv a bilantului si balantei.

CERINTE

- Studii superioare in domeniul economic
- Experienta revelanta 3 - 5 ani in contabilitate completa
- Cunoasterea sistemului roman de reglementare legislativa in domeniul economic
- Cursivitate in utilizarea MsOffice si software contabil
- Engleza scris/citit/vorbit - nivel avansat
- Abilitati excelente de organizare si executie
- Capacitate de analiza si sinteza
- Ambitie si perseverenta in atingerea obiectivelor propuse.

BENEFICII OFERITE

Oferta salariala corelata cu performanta;
Posibilitatea de a lucra cu instrumente moderne si la inalte standarde de calitate;
Oportunitati de training si dezvoltare.
Lucrul intr-o echipa tanara de profesionisti