Economist Gestiunea Economica / Operator Facturare - BRAGADIRU, ILFOV

SC DAMILA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

+ inregistrarea in programul de gestiune B-org (Transart) a documentelor primare privind intrarea-iesirea marfurilor (NIR-uri, facturi fiscale, note interne de transfer etc)
+ administrarea instrumentelor de plata primite de la parteneri(cecuri/bilete la ordin)
+ intocmirea borderourilor pentru remiterea la incasare a cecurilor/biletelor la ordin
+ alte operatiuni specifice contabilitatii primare

CERINTE

+studii economice (studii medii sau superioare)
+notiuni de contabilitate primara
+experienta intr-o activitate cu atributii similare de minim 3 ani
+abilitati de comunicare si organizare
+spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

- salariul intre 350-400 EUR
- bonuri de masa

Importanta societate comerciala, cu o cifra de afaceri anuala de peste 40 milioane euro. Pentru mai multe informatii despre companie vizitati www.damila.ro.