economist - domeniul financiar - contabil

Panasonic Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Economist - domeniul finante -contabilitate
1) Inregistrarea si prelucrarea datelor contabile
2)Intocmirea rapoartelor financiare pentru autoritatile locale
3) Evidenta operatiunilor in valuta
4) Evidenta mijloacelor fixe si a obiectelor de inventar
5)Evidenta contabila a stocului de marfa/furnizori de marfa
6)Urmarirea bugetului de reclama /protocol
7)Urmarirea cheltuielilor pentru promovarea vanzarilor.
8)Intocmirea de analize financiare
9) Inregistrarea tranzactiilor cu respectarea principilor si normelor contabile , reglementarilor legale in vigoare precum si a regulilor interne.

CERINTE

1) Experienta in domeniul financiar contabil,cel putin 2 ani
2) Cunostinte foarte bune de excel.
3) Cunostinte de limba engleza
4) Studii superioare de specialitate .

BENEFICII OFERITE

specifice unei companii multinationale

DESCRIEREA FIRMEI

- ELECTRONICA;
- ECHIPAMENTE VIDEO;
- TELECOMUNICATII;
- TELEFOANE CELULARE;
- ECHIPAMENTE AUDIO, HI-FI STEREO;
- ELECTROCASNICE;
- AUTOMOBILE - ECHIPAMENT AUDIO;
- AER CONDITIONAT;
- SISTEME DE SECURITATE;